Автовикуп Житомир

Мають намір продати особистий автомобіль або авто підприємства в Житомирі? Вам терміново потрібні гроші? Фірма Автоскуп робить автовикуп Житомир в будь-якому технічному стані!

Викуп авто в Житомирі – послуга швидкої скупки авто за ціною до 97% по українському ринку. Скупці підлягають будь-які одиниці транспорту, а їх оцінка проводиться абсолютно безкоштовно! Причому, в даному випадку не потрібно робити передпродажну підготовку і витрачати кошти на ремонт. Зверніться в авто викуп за телефоном +38 (098) 868 82 66 або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті, і реалізуйте автомобіль за день і за справедливою ціною.

  ✅ Автовикуп в Житомирі оцінка авто безкоштовно
  ✅ Автовикуп Житомир протягом 1 доби
  ✅ Викуп авто в Житомирі дорого та безпечно
  ✅ Викуп авто Житомир в будь-якому стані
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Автовыкуп Житомир

  Автовикуп Житомир - дієвий спосіб продажу машини

  Житомир – столиця Полісся, відома не тільки текстильними фабриками і легендарної частиною ВДВ, а й розвиненою інфраструктурою.

  Герб Житомира

  Підприємства міста виробляють електроприлади, металоконструкції, скло, меблі, взуття, солодощі. Доставка продукції по Україні на увазі постійна присутність на дорогах міста важкого транспорту – фур, напівпричепів. Разом з громадським транспортом і особистими авто житомирян вони створюють тягучки, що нерідко супроводжується аваріями.

  Відомими місцями частих ДТП в Житомирі є:

  • перехрестя проспекту Миру з вул. Сабурова;
  • перехрестя вулиць Східна-Ватутіна;
  • проспект Миру (в районі ринку «Хмільники»);
  • площа ім. С. П. Корольова;
  • площа Визволення;
  • перехрестя вул. Жуйко – вул. В. Бердичівська;
  • перехрестя вул. Київське
  • шосе – вул. Коростишівська.

  Постраждалі в «автокатастрофи» в Житомирі за краще продати розбиту машину, це набагато простіше, ніж займатися дорогим ремонтом. Якщо такий взагалі можливий. Хтось знаходить найближчу розбирання і продає машину на запчастини. Власники безнадійно розбитий транспорту з гіркотою відправляють його «під прес». Під капремонт або на розбирання – Автоскуп зробить автовикуп в Житомирі за високою ціною, яку не запропонує жоден спекулянт!

  Автовикуп в Житомирі - крок за кроком

  Процедура скупки старих і нових машин вельми проста.

  1. Автовласник звертається до нас і надає інформацію щодо МС – марку, модель, рік випуску, пробіг. Якщо це можливо, скидає фото машини. Оцінювач називає попередню ціну. Якщо клієнт з нею згоден, призначається зустріч «у автомобіля».
  2. Менеджер фірми Автоскуп в Житомирі ще раз оглядає машину і погодить з клієнтом її фінальну вартість. Оформляє документи. Якщо купується транспорт не на ходу, за свій рахунок викликає евакуатор.
  3. Проводиться розрахунок в повному обсязі. Клієнт отримує компенсацію за авто зручним для нього способом – готівкою, на карту банку, банківський рахунок.
  Срочный автовыкуп Житомир

  Які автомобілі Автоскуп приймає для послуги викуп авто в Житомирі

  Компанія приймає будь-які марки автомобіля, незалежно від року випуску і технічного стану:

  • нові іномарки і транспорт радянського виробництва, який застоявся «в гаражах»;
  • іржавий, з подряпинами на кузові;
  • втоплений;
  • на Єврономер, нерозмитнений;
  • в кредиті;
  • з несправною АКП;
  • без коліс, частково розібраний.

  Крім цього, Автоскуп здійснює викуп битих авто і після ДТП – легкових, вантажних, а також комерційних, продати які особливо проблематично.

  Ми поважаємо свій і ваш час, тому оформлення документів займає мінімальну кількість часу. Гроші за продаж авто і всі необхідні документи на руки ви отримаєте протягом дня!

  Телефонуйте нашому фахівцеві +38 (098) 868 82 66 вже зараз і повідомте про бажання збути свій автомобіль. Приїдемо в будь-який район Житомира і по області!