Викуп авто після ДТП в Києві

Викуп авто після ДТП в Києві і по всій Україні – послуга яку надає наша компанія 24/7. Ми надаємо послуги “викуп битих авто” в будь-якому стані: ті, які пошкоджені незначно, а також не на ходу і на запчастини. Виїжджаємо навіть на місце події – якщо ви хочете продати авто після ДТП терміново. 

  ✅ Викуп авто пысля ДТП в Києві і по всій Україні
  ✅ Викуп битого авто протягом 1 доби
  ✅ Продати авто після ДТП дорого та безпечно
  ✅ Автовикуп після ДТП в будь-якому стані
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Гарантуємо високі ціни на автовикуп після ДТП і швидке оформлення угоди купівлі-продажу. Працюємо в усіх районах Києва та містах України: представники “АвтоСкуп” готові приїхати і купити ваше авто в будь-який куточок, де б ви не знаходилися.

  Выгодный автовыкуп после дтп

  Чим вигідний автовикуп після ДТП

  Послугу викуп битих авто може замовити будь-який автовласник, зателефонувавши або написавши нам. Вигода очевидна, адже ми займаємося викупом:

  Преимущества
  Всіх автомобілів;
  Преимущества
  Терміново;
  Преимущества
  Дорого;
  Преимущества
  С безкоштовною оцінкою;
  Преимущества
  З переоформленням в МВС за наш рахунок;
  Преимущества
  З безкоштовним юридичним супроводженням.

  Для того, щоб продати автомобіль після ДТП, не потрібно її ремонтувати. Навіть якщо вона не на ходу – ми безкоштовно надаємо евакуатор. При самостійному продажі вам як мінімум потрібно буде робити ремонт – тобто, витрачати власні гроші.

  Додайте час, витрачений на складання та розміщення оголошень, відповіді на дзвінки, покази, і виявиться, що це досить марно. Тому простіше подзвонити в компанію “АвтоСкуп”, що спеціалізується на покупці битих авто. Це позбавить вас від необхідності:

  Преимущества
  Витрачатись на ремонт;
  Преимущества
  Складати оголошення, фотографувати авто з різних ракурсів;
  Преимущества
  Зустрічатися з потенційними покупцями;
  Преимущества
  Робити передпродажну підготовку;
  Преимущества
  Пояснювати кожен раз причину продажу;
  Преимущества
  Торговатися.

  Ми існуємо для того, щоб допомогти вам позбавитися від проблемного транспортного засобу. Нас не цікавить причина продажу, ступінь пошкоджень, нас цікавить тільки вигідна для вас угода, і як можна швидше – чим швидше ми купимо вашу биту машину, тим швидше ви придбаєте нову, або витратите гроші на свій розсуд.

  Выкуп авто после аварии с экспертной оценкой

  Як продати авто післе ДТП

  Отже, у вас на руках бите авто, ви хочете від нього позбавитися і отримати гроші. Що робити? Щоб організувати терміновий викуп авто після аварії, зв’яжіться з нами по телефону + 38-098- 868-82-66 або замовте зворотний дзвінок. Також ви можете залишити заявку на сайті. Далі власник домовляється з менеджером “АвтоСкуп” про зустріч і оцінку битого автомобіля. Потім наш фахівці приїжджають для огляду і складання безкоштовної оцінки на місці – обмовляється сума і укладається договір на викуп авто після ДТП в офісі фірми. Від власника вимагається лише паспорт, ІПН, техпаспорт і реєстрація. Договір купівлі-продажу оформляється і власник отримує гроші – готівкою або на картку банку відразу. Ми пропонуємо реально отримати великі кошти за авто після ДТП не залежно від року і марки автомобіля в день оформлення документів.

  Чому скористатися послугою "викуп авто після ДТП" потрібно в нашій компанії "АвтоСкуп"

  Найголовніша причина – ми розуміємо інтереси власників битих автомобілів. Їх цікавить викуп аварійних авто дорого і в найкоротші терміни. При цьому не важливо – Мерседес останньої моделі, або старенький ВАЗ. І ми готові це запропонувати: скупка авто законно, швидко, дорого, в будь-якому місті. Відгуки про нас – виключно позитивні. Так як ми професійно проводимо автовикуп битих машин, і враховуємо нюанси такої угоди – від заявки до виплати грошей проходить максимум 24 години. Також наші клієнти в відгуках відзначають індивідуальний підхід: кожну машину оцінюємо незалежно, формуємо ціну з урахуванням пошкоджень, штучно не занижуємо вартість. Те, що ви не могли продати машину місяцями, “АвтоСкуп” купить і забере на Автомайданчик. Працюємо цілодобово, без вихідних – ми завжди онлайн і готові зробити викуп битих машин. Тому викуп авто після ДТП користується такою популярністю.