Автопідбір - допомога в покупці авто

Купити б / у автомобіль без ризику – це реально. Експерти компанії “АвтоСкуп” надають допомогу в купівлі авто, а це значить, що з нами ви гарантовано можете купити хороший транспорт недорого. За короткий термін ми підберемо автомобіль, провівши при цьому його юридичну та технічну перевірку. Ми як ніхто інший знаємо авторинок України, добре орієнтуємося в цінах, і вміємо вибирати дійсно якісні ТЗ на будь-який бюджет. Також можемо надати послугу автовикуп Київ – продаж авто швидко і дорого.

  ✅ Допомога в підборі авто в Києві та Україні
  ✅ Допомога в покупці автомобіля в Києві
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Помощь в покупке авто

  Чому потрібна допомога при і перед покупці авто

  Нерідко автомобілісти, купуючи самостійно машину, згодом виявляють різні нюанси – косметичного або технічного характеру. Природно, якщо б вони виявилися раніше, то ціна була б іншою, та й не факт, що угода відбулася б. А так – потрібно витрачати гроші на ремонт або з’являються інші статті витрат.

  Експертна допомога в підборі авто допоможе визначити – чи був автомобіль в ДТП. Це в більшості випадків може впізнати тільки фахівець. Майте на увазі: аварійна машина, навіть відремонтована, це ризик для здоров’я – невідомо, коли проблеми дадуть про себе знати.

  У чому полягає допомога в підборі авто в Києві

  Щоб замовити цю послугу “автопідбір Київ” у нас, досить залишити заявку на сайті “АвтоСкуп”. Наші експерти знайдуть машину і перевірять всі що можна:

  Преимущества
  Підвіску;
  Преимущества
  Колеса;
  Преимущества
  Коробку передач;
  Преимущества
  Двигун;
  Преимущества
  Впуск/випуск;
  Преимущества
  Гальма;
  Преимущества
  Кузов;
  Преимущества
  Документи;
  Преимущества
  Рульове управління та інше.

  Якщо ви вже знайшли самі автомобіль в Києві або іншому місті, наш експерт приїде до вас і зробить огляд ТЗ. У нього входить візуальний огляд, дослідження підкапотного простору, перевірка кузова, салону, а також пробігу, документів і на завершення – тест-драйв. За результатами огляду ви отримаєте вичерпну інформацію про авто – чи варто його купувати і за які гроші. Допомагаємо придбати машини з пробігом і з салону (у дилера) в Україні, а також з Німеччини, Польщі, Литви, США та інших країн.

  Що ми гарантуємо:

  Преимущества

  Результат - ретельно досліджуємо ринок і відмінно знаємо, де купити необхідну клієнтові машину;

  Преимущества

  Юридична чистота - купуємо авто без кредитних зобов'язань, штрафів, заборони на реєстрацію;

  Преимущества

  Технічна справність - підберемо справну машину відповідно до вимог клієнта "АвтоСкуп";

  Преимущества

  Прозорість - про всі наші дії і перевіряються машинах ми звітуємо.

  Помощь независимого эксперта в покупке авто

  Як проходить автопідбір нового або старого авто

  Процедура проста і зрозуміла, ніяких підводних каменів:

  Преимущества

  Спілкування, особиста зустріч - з'ясовуємо ваші вимоги, побажання;

  Преимущества

  Пошук автомобіля - огляд, діагностика в сервісах, регулярні фотозвіти;

  Преимущества

  Купівля - торг, укладення угоди, переоформлення в МВС.

  У підсумку ви, як наш клієнт, опиняєтеся власником нового або б / у автомобіля, без найменшого ризику, не витрачаючи при цьому час і нерви.

  Чому допомогу в придбанні автомобіля - це вигідно

  Переваги послуги підбір авто очевидні. Так, економія часу – ми робимо все, щоб скоротити участь клієнта в процесі пошуку і покупки до мінімуму. При цьому ми гарантуємо, що не будемо вас викликати на огляд тих авто, які вам не підходять. Але клієнт завжди в курсі того, що відбувається – завдяки звітам експерта при покупці авто. За наші послуги платити зі своєї кишені в 99% не доводиться: це покриває торг з власником ТЗ.

  Працюємо оперативно, протягом 14 днів знаходимо потрібний автомобіль. Тим більше, що у нас є своя база, і напевно “АвтоСкуп” знає, де знаходиться і скільки коштує ваше майбутнє авто. Ну і індивідуальний підхід – будьте впевнені, обрана нашим експертом машина 100% вас влаштує за всіма параметрами. Цінуйте час – звертайтеся до нас за професійною допомогою в покупці авто, з пробігом або без. Залиште заявку на нашому сайті і наш менеджер відповість на протязі 10 хвилин.