Автоломбард Київ це отримати гроші під заставу автомобіля з правом водіння

«АвтоСкуп» – це відмінний спосіб вирішити свої фінансові проблеми в критичній ситуації. Автоломабрд Київ не забирає машину у клієнта, не ставить її на стоянку. Позичальник продовжує їздити на своєму авто, яке знаходиться під заставою. Ідеальний варіант для тих, кому терміново знадобилися гроші, але залишатися без автомобіля протягом всього терміну кредиту – не вихід. 

  ✅ Автоломбард Київ оцінка авто безкоштовно
  ✅ Автоломбард в Києві без постанови на майданчик
  ✅ Автоломбард дорого та безпечно
  ✅ Гроші під залог автомобиля с правом водіння
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Через наш автоломбард в Києві, компанія видає суму грошей на особисті потреби клієнта в найкоротші терміни. Принцип його роботи ідентичний іншим ломбардам. Клієнт приїжджає на своєму авто, експерти оцінюють його стан, озвучують суму, яку компанія готова дати вам під заставу автомобіля. Якщо ви погоджуєтеся, то отримуєте обумовлені суму деньг від АвтоСкуп, і їдете на своєму автомобілі.

  Автоломбард без постановки автомобиля на стоянку

  Автоломбард Київ це вигідний спосіб отримати гроші в борг під заставу машини

  З АвтоСкуп кредит під заставу автомобіля з правом водіння – це реально! Для цього необхідно виконати кілька кроків:

  Преимущества
  Експерт

  Ви приїжджаєте до експерта «АвтоСкуп», який перевіряє, оцінює автомобіль. Основні завдання: звірити документи - технічний паспорт, номер двигуна, перевірити, чи легально машина знаходиться в Україні, вивчити стан авто;

  Преимущества
  Підписати договір

  При відсутності проблем з легальністю автомобіля і документами ви підписуєте угоду на отримання кредиту;

  Преимущества
  Розрахунок

  Крім того, ми пропонуємо два способи видати вам кредит під заставу авто - готівкою або переказом на картку. Ви вибираєте - ми віддаємо або відправляємо вам гроші.

  Ще одна послуга нашої компанії – викуп автомобіля в разі, якщо її власник не зможе в майбутньому погасити кредит, розрахуватися з позикою. Це оптимальне рішення для тих, хто не впевнений у фінансовій стабільності в майбутньому, планує покупку іншого авто або може зіткнутися з непередбаченими витратами.

  Автоломбард Киев

  Переваги автоломбарду в Києві «АвтоСкуп» - кредит під заставу з правом водіння

  Наша компанія готова в будь-який час доби оцінити ваш автомобіль, скласти договір і видати вам терміновий кредит під заставу авто. Ми працюємо цілодобово, лояльно ставимося до клієнтів, розуміючи складність ситуації. Щоб взяти гроші під заставу автомобіля, не знадобиться довідка про доходи або з місця роботи. Наших співробітників не цікавить ваша кредитна минуле. Щоб отримати позику під заставу автомобіля, навіть не доведеться виходити з дому.

  На офіційному сайті АвтоСкуп потрібно залишити заявку на отримання кредиту, щоб наші співробітники зв’язалися з вами і обговорили всі умови співпраці. Щоб заповнити заявку на кредит, вам знадобиться не більше двох хвилин – все дуже просто. Менеджер передзвонить не пізніше, ніж через десять хвилин. Досвідчений консультант детально відповість вам на всі питання, і ми неодмінно швидко вирішимо ваші фінансові запити.

  Компанія «АвтоСкуп» видає великі кредити з низькою процентною ставкою. Якщо ви станете клієнтом нашого автомобільного ломбарду, то зможете отримати більше 90% від ціни автомобіля. Серед переваг нашого ломбарду:

  Преимущества
  Лояльні відносини

  Тільки вагома причина може стати причиною відмови вам від співпраці;

  Преимущества
  Гнучкість

  Ми завжди готові увійти в становище, підтримати у важкий момент для отримання кредиту з мінімальною ставкою;

  Преимущества
  Швидко, згуптована работа

  Оформлення угоди займе не більше двох годин і ви зможете отримати кредит;

  Преимущества
  Готовність до надання підтримки власникам будь-яких автомобілів;
  Преимущества
  Привітні, висококваліфіковані співробітники.

  Щоб отримати кредит під заставу авто з правом на водіння, досить відвідати офіс АвтоСкуп. Нашим клієнтам немає необхідності витрачати час на збір документів і отримання довідок. Будь-яке питання ми вирішимо в нашому офісі. Такий підхід дозволить заощадити гроші і час. АвтоСкуп співпрацює з громадянам Києва та інших міст України. Якщо ви вирішили отримати гроші під заставу авто в нашій компанії – ми чекаємо на ваші заявки в будь-який час.