Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Оцінка авто онлайн

  АвтоСкуп – це найбільша компанія, яка спеціалізується на автовикуп в Україні. Ми скуповуємо нові, старі, старі машини безпосередньо у власників. При цьому продавцю машини не доведеться самостійно оцінювати вартість транспортного засобу на станції технічного обслуговування, тому що ми пропонуємо послугу “Онлайн оцінка авто”.

  Експертна оцінка авто від фахівців АвтоСкуп проводиться на безкоштовній основі. Тепер, щоб дізнатися, скільки коштує ваш транспортний засіб, не доведеться виходити з дому або офісу. Дізнайтеся вартість вашого автомобіля вже зараз.

  Як оцінити автомобіль онлайн

  Клієнтам нашої організації не доведеться відвідувати МВС, вивчати складні онлайн-калькулятори, інші інструменти, використовувані деякими сервісами, щоб оцінка автомобіля для продажу online безкоштовно була виконана ефективно. У АвтоСкуп ви працюєте з реальними людьми. Для початку необхідно подати заявку. У спеціальних полях досить вказати марку машини і дату випуску. При можливості рекомендується прикріпити до заявки кілька фотографій транспортного засобу. Знімки бажано робити хорошої якості.

  На підставі отриманих вихідних даних фахівці компанії зможуть назвати попередню заставну вартість машини. Вам необхідно відзначити в заявці:

  Преимущества

  Додати фотографію машини. Бажано сфотографувати салон, машину з боку крупним планом;

  Преимущества

  Коли був випущений автомобіль. Компанія не працює з машинами, випущеними до 1990 року;

  Преимущества

  Кількість пройдених кілометрів - пробіг;

  Преимущества

  Назва марки і моделі.

  Щоб провести точне оцінювання, незалежного експерта може знадобитися додаткова інформація. Навіть якщо машина в жалюгідному стані – не варто переживати. Експерти компанії – кваліфіковані оцінювачі з тривалим стажем роботи, вони стикалися з різними машинами і тому ви можете дізнатися вартість вашого автомобіля протягом 10 хвилин. Такий собі живий калькулятор для оцінки машини.

  Зі свого боку, ми гарантуємо оптимальну оцінку. У АвтоСкуп ви отримаєте максимально доступну суму грошей за свій транспортний засіб, навіть якщо воно знаходиться в аварійному стані. Ми працюємо з клієнтами з усіх міст України.

  Оценить авто онлайн за 10 минут

  Коли необхідна онлайн оцінка авто

  Кожен власник автомобіля в якийсь момент замислюється про його продаж. Найбільш поширені причини, за якими клієнти хочуть продати свої машини:

  Преимущества

  Наслідки дорожньо-транспортних пригод;

  Преимущества

  Непередбачені фінансові труднощі;

  Преимущества

  Бажання поміняти машину.

  Онлайн оцінка автомобіля для продажу – це відмінний вихід для тих, чиї авто не можуть з яких-небудь можливостям поїхати на СТО. Заходьте на офіційний сайт компанії АвтоСкуп, залишайте заявку, і дочекайтеся дзвінка менеджера через декількох хвилин. Наші оцінювачі дають клієнтам чесні відомості – ми не занижуємо вартість авто, а називаємо ринкові ціни.

  Переваги при експертній оцінці авто онлайн

  Якщо ви плануєте продаж авто або оформлення кредиту під заставу машини, ви можете з легкістю отримати оцінку автомобіля, дізнатися орієнтовну вартість транспортного засобу і заощадити собі час і нерви.

  Незалежно від стану, марки машини, кожному власнику хочеться приблизно розуміти, на яку суму він може розраховувати. Замість того, щоб вивчати пропозиції сайтів і автомобільних ринків, читати оголошення про продаж машин в аналогічному стані, ідентичною марки, заповніть заявку на нашому сайті.

  Всього через кілька хвилин ви будете знати, на яку суму можете розраховувати, продаючи автомобіль. Професійні експерти формують максимально точну суму, спираючись на великий досвід і знання. Дізнайтеся вартість вашого автомобіля за 10 хвилин.

   ✅ Оцінка авто онлайн безкоштовно
   ✅ Оцінка автомобіля в Україні з виїздом на місце
  Зробити оцінку машини онлайн за 10 хвилин

  Вкажіть в формі всі потрібну інформацію. Дізнайтеся вартість вашого автомобіля протягом 10 хвилин.

   + 0

   Оцінок Авто

   + 0

   успішних

   угод

   + 0

   Щастливих

   клієнтів

   + 0

   років 

   работи

   СПЕЦИАЛЬНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ПО УСЛУГЕ ВЫКУПА АВТОМОБИЛЯ

   Компания более 5 лет специализируется на выкупе новых и подержанных автомобилей. За годы практики мы получили бесценный опыт и стали профессионалами, которые выкупят даже проблемную машину за 1 день. Мы не только предлагаем самые выгодные цены за авто в Киеве, но берем на себе переоформление авто и полное юридическое сопровождение. Таким образом, наши клиенты экономят ценное время, ведь все заботы ложатся на наши плечи. Быстро продать машину реально с АвтоСкуп.

   Срочный авто выкуп по выгодным ценам
   Выезд оценщика бесплатно
   Автовыкуп срочно после ДТП
   Эвакуация авто бесплатно
   Оформление документов при автовыкупе
   Оформление документов бесплатно