Автовикуп Рівне

«АвтоСкуп» пропонує послугу автовикуп Рівне. Швидке оформлення угоди, юридичний супровід, якісний сервіс – все це ви отримуєте, скориставшись послугою автовикуп. Компанія викуповує автомобілі дорого (до 97% ринкової ціни) і виплачує гроші в повному обсязі в день оформлення угоди. Телефонуйте за контактним номером телефону +38 098 868 82 66 або залишайте заявку на сайті. Ми працюємо цілодобово і без вихідних! 

  ✅ Автовикуп в Рівному оцінка авто безкоштовно
  ✅ Автовикуп Рівне протягом 1 доби
  ✅ Викуп авто в Рівному дорого та безпечно
  ✅ Викуп авто Рівне в будь-якому стані
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Автовыкуп Ровно

  Автовикуп Рівне - вигідно і без ризиків продати автомобіль

  Продаж автомобілів через автосалони і посередників з кожним роком користується все меншим попитом. І це зовсім не дивно, адже викуп авто в Рівному здійснюється за ціною на 20-25% нижчою від ринкової. І продавцеві доводиться оплачувати передпродажну підготовку автомобіля, переоформлення документів, оцінку і т. Д.

  Герб Ровно

  Тому багато автовласників намагаються самостійно реалізувати свій транспортний засіб за оголошенням або через інтернет. Цей спосіб не вимагає істотних капіталовкладень, але забирає багато часу. Пошуки покупця, готового придбати автомобіль дорого, розтягуються на місяці і навіть роки. Також існує високий ризик потрапити в руки шахраям, і залишитися і без грошей, і без автомобіля.

  Але уникнути неприємних сюрпризів і продати машину дорого можливо, звернувшись в «АвтоСкуп» . Ми робимо викуп авто в Рівному за 97% їх ринкової ціни. Компанія бере на себе всі додаткові витрати:

  • виїзд оцінювача за вказаною клієнтом місця;
  • оцінку;
  • оформлення договору купівлі-продажу;
  • юридичне супроводження;
  • надання евакуатора.

  Зателефонувавши за номером +38 098 868 82 66 або залишивши заявку на сайті, ви отримуєте можливість швидко реалізувати машину, не ризикуючи і не втрачаючи гроші.

  Продажа авто післе ДТП в Рівному

  Аварії в Рівному – не рідкість. Найчастіше дорожньо-транспортні пригоди стаються на вулиці Білій і Кобзарській, на Відінська кільці, біля «Текстильник». На жаль, іноді пошкодження автомобілів настільки серйозні, що ремонт обходиться дорожче вартості транспортних засобів. І власник вирішує продати авто. Але і тут є свої складності.

  Выкуп авто Ровно

  Машини після аварій викуповують дуже дешево. І автовласникові доводиться викликати евакуатор і відвозити авто на СТО для проведення оцінки. Але всього цього можна уникнути, звернувшись в «АвтоСкуп». Ми здійснюємо викуп авто після ДТП в будь-якому стані, в тому числі не на ходу і на запчастини. Щоб дізнатися вартість, по якій можна реалізувати машину, залиште замовлення на нашому сайті або зателефонуйте за контактним номером +38 098 868 82 66.

  Продати авто після аварії можна буквально за кілька годин в будь-який сезон. «АвтоСкуп» заплатить вам набагато більше, ніж будь-яка авторазборка. При цьому оцінити і купити автомобіль ми можемо прямо на місці ДТП, вам не доведеться витрачати гроші на виклик евакуатора.

  Які автомобілі АвтоСкуп приймає для послуги викуп авто в Рівному

  Нашої компанії ви можете продати будь-яке авто, ми здійснюємо автовикуп в Рівному всіх марок і в будь-якому стані:

  • з великим пробігом;
  • відновлені після ДТП;
  • після аварії без ремонту;
  • з поломками;
  • кредитні;
  • після пожежі;
  • без двигуна;
  • з-під таксі;
  • потопельники і т. д.

  Нас цікавлять автомобілі будь-якого року випуску, в будь-якому кузові, різних моделей, комплектацій та кольорів. Також ми викуповуємо авто на будь-який реєстрації.

  Як проходить автовикуп в Рівному

  Наша компанія працює по всьому місту і навіть по Рівненській області. Представник «АвтоСкуп» приїжджає за вказаною адресою і проводить оцінку з урахуванням усіх технічних нюансів. Також нашим клієнтам доступна послуга віддаленої оцінки. Для цього потрібно надіслати фото своєї машини і дані по комплектації.

  Якщо запропонована вартість влаштовує продавця, переходимо до оформлення договору купівлі-продажу. Всі формальності наша компанія бере на себе, ми гарантуємо безпеку і прозорість кожної угоди. Гроші виплачуємо відразу і в повному обсязі. Всю суму готівкою можна отримати в день оформлення договору.