Авто викуп Вінниця | Терміновий викуп авто в Вінниці

Вам потрібно швидко продати авто? У компанії Автоскуп працюють висококваліфіковані фахівці, які швидко і згідно з чинним законодавством можуть викупити ваше авто.

Послуга терміновий автовикуп дає можливість продати автомобіль в день звернення з грошовою компенсацією до 97% від ринкової ціни. Найкращий спосіб, якщо немає часу або бажання особисто шукати клієнта на машину. Телефонуйте нам +38 (098) 868 82 66 або скористайтеся контактною формою для продажу свого авто!

Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Автовыкуп Винница

  Скупка авто - популярний сервіс в місті Вінниця

  Вінниця вважається одним з найкрасивіших обласних центрів України.

  Герб Винницы

  Місто славиться унікальними пам’ятками архітектури: колишня ставка Гітлера, музей-садиба Пирогова, світломузичний фонтан Рошен. Вінниця – також дуже зелене місто з безліччю парків і скверів. Щорічно центр східного Поділля, на машинах, відвідують тисячі туристів. Додати до цього промисловий трафік, переміщення громадського транспорту, і утворюється завантаженість міських дорожніх розв’язок. В таких умовах нерідко трапляються ДТП. За кількістю пригод у Вінниці «лідерами» вважаються:

  • Хмельницьке шосе;
  • вулиця Київська, (перехрестя з Стеценко);
  • перехрестя Келецька – Шевченко;
  • вулиця Трамвайна;
  • перехрестя Соборній з вулиці Мури.

  Потрапивши в аварію, автовласники нерідко шукають шляхи швидкого продажу битого транспорту. Одні – здають безнадійно раскуроченной авто на металобрухт. Інші налаштовані збути свого «залізного коня» дорожче. Під розбирання або капітальний ремонт – Автоскуп скуповує машини за справедливою ціною, на що ніколи не підуть перекупки!

  Як працює автовикуп в Вінниці

  Процедура термінового викупу авто в Вінниці досить проста і складається з таких етапів.

  • Попередня оцінка. У телефонному режимі або месенджері господар авто повідомляє скупникові марку, модель, пробіг свого авто, а також його технічний стан. У відповідь отримує попередню оцінку вартості.
  • Особиста зустріч. Узгоджується остаточна ціна автомобіля, підписується договір купівлі-продажу, влагоджуються інші деталі (зняття з обліку, евакуатор).
  • Розрахунок. Гроші за машину клієнт Автоскуп отримує відразу і в повному обсязі – готівковими коштами, на банківський рахунок або кредитку.

  Головний козир послуги автовикуп Вінниця – швидкість. Продати стару машину в будь-якому стані можна вже через 3-4 години з моменту звернення! Телефонуйте: +38 (098) 868 82 66 та дізнайтеся деталі Автовикуп у менеджера.

  Срочный автовыкуп Житомир

  Які авто Автоскуп викупає в Вінниці

  Стан автомобіля не має значення – ми викуповуємо і нові машини, і після аварії. І навіть якщо у транспорту немає української реєстрації!

  Перелік послуг нашої компанії включає викуп машин Вінниця:

  • іржавих, подряпаних;
  • «Потопельників»,
  • «погорільців»;
  • нерозмитнених, наевробляхах;
  • кредитних, в заставі, лізингових;
  • що не підлягають ремонту, на запчастини.

  Ми також здійснюємо автовикуп після ДТП – легкового транспорту, вантажівок, спецтранспорту. Є старий автопарк, машина підлягає експлуатувалася в таксі, службою перевезень? І ця техніка є для нас цікавою.

  Бажаєте збути свій автомобіль протягом доби, а то і швидше? Напишіть фахівця компанії на Вайбер +38 (098) 868 82 66 і прикладіть фото вашої машини, що значно прискорить процедуру її покупки.

  Існує достатньо способів, як продати бу автомобіль в Вінниці – самостійно, перекупам, здати машину в ломбард …. Але, жоден їх перерахованих варіантів не гарантує швидкий результат! Якщо реалізувати авто треба максимально швидко, Автовикуп є єдиним дієвим способом. Зверніться в Автоскуп, і ви переконаєтеся в цьому особисто!