Автовикуп Полтава

При продажу автомобіля виникає безліч нюансів, які треба вирішити: зробити невеликий технічний і косметичний ремонт, провести хімчистку салону і, власне, розмістити оголошення про продаж на якомога більшій кількості онлайн-ресурсів. А ще доведеться постійно «мотатися» на авторинок і просиджувати годинник там, чекаючи можливого клієнта. І навіть, якщо такий з’явиться, не факт, що угода відбудеться – покрутиться у авто, спробує збити ціну, і на цьому … можливо, все. Тобто, мова про швидкий продаж машини мова йти взагалі не може. А що якщо збути транспорт треба вже сьогодні-завтра? АвтоСкуп надає таку можливість. Компанія здійснює автовикуп в Полтаві машин в будь-якому стані – в день клієнтського звернення!

  ✅ Автовикуп в Полтаві оцінка авто безкоштовно
  ✅ Автовикуп Полтава протягом 1 доби
  ✅ Викуп авто в Полтаві дорого та безпечно
  ✅ Викуп авто Полтава в будь-якому стані
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Автовыкуп Полтава

  Автовикуп Полтава - сервіс швидкої реалізації транспорту з миттєвим розрахунком

  У Полтаві, обласному центрі на північному сході України, добре розвинена транспортна інфраструктура.

  Герб Полтавы

  На дороги міста щодня виїжджають десятки тисяч авто, створюючи затори і тягучки. А з приростом населення (в Полтаві один з найдинамічніших) ситуація тільки погіршується, доказом чого є часті ДТП. За статистикою патрульної поліції Полтави, в 2020 році найбільш небезпечними ділянками стали:

  • Площа Зигіна.
  • Перехрестя вулиць Сінний – Пушкіна.
  • Перехрестя вулиць Європейської (Фрунзе) – Небесної Сотні (Леніна) – 1100-річчя Полтави.
  • Перехрестя вулиць Героїв АТО (Красіна) – Матвієнко.

  В результаті недбалого водіння, надмірної маневреності або банальної неуважності десятки машин стають, якщо не металобрухтом, то такими, які вимагають капремонту. Їх власники не завжди готові в це вкладатися, тому шукають шляхи швидкого продажу свого транспорту. На розбірках за авто дадуть копійки, перекупам «биття» взагалі не цікаво. Інша справа – автовикуп Полтава від компанії АвтоСкуп, шанс позбутися від машини після аварії скоро і за вигідні гроші!

  До слова, послуга передбачає скупку не тільки битого транспорту ….

  Які автомобілі АвтоСкуп приймає для послуги викуп авто в Полтаві

  Компанії цікаві авто будь-якої марки, моделі, в будь-якому стані, року випуску і з будь-яким пробігом! Однаково дорого нам можна продати машину:

  • стару;
  • без документів;
  • нерозмитнену;
  • кредитну;
  • горілу і ін.

  Ми здійснюємо автовикуп після ДТП – легкових, вантажівок, спецтранспорту, а також комерційного транспорту від підприємств Полтави. Достатньо зателефонувати – +38 (098) 868 82 66 та повідомити про своє бажання нашому експерту.

  Выкуп авто после дтп в Полтаве

  Процедура автовикупа в Полтаві

  Викуп авто відбувається за досить простою схемою.

  1. Дзвінок клієнта, надання інформації про транспортний засіб – марка, модель, пробіг, рік випуску, технічний стан + фото онлайн. Оцінка авто фахівцем і оприлюднення попередньої вартості. Якщо вона влаштовує автовласника, переходимо до Пункту 2.
  2. Зустріч в зручний час в Полтаві для огляду машини і домовленості про кінцеву ціну. Безкоштовна оцінка з боку АвтоСкуп ні до чого не зобов’язує – клієнт може відмовитися від укладення угоди, якщо названа сума його не влаштовує!
  3. При позитивному результаті, укладається договір купівлі-продажу. Проводиться розрахунок на місці – готівка або переказ на карту банку. Задоволений клієнт отримує всю суму на руки, а ми забираємо авто. Відганяє або транспортуємо евакуатором, якщо машина не на ходу.

  Викуп авто Полтава дозволяє виручити до 97% від ринкової вартості авто, чого не запропонує жоден перекупка!

  Викуп авто в Полтаві – чому це вигідно

  • Оперативність. Скориставшись сервісом швидкого викупу, продати машину можна за один день.

  • Безпека. Угода підкріплюється договором, що має юридичну силу.

  • Миттєвий розрахунок. Клієнт отримує всю суму компенсації за авто і може відразу використовувати їх за своєю потреби.

  • Зручність. Експерт АвтоСкуп виїжджає до клієнта у зручний час і місце. «Гнати» машину нікуди не потрібно. Вся паперова тяганина в МРЕВ також лягає на плечі нашої компанії.

   А головне, ніякого головного болю про те, де знайти клієнта, і як робити рекламу, готовий клієнт, який сплатить справедливу ціну за авто – в нашій особі!

   Телефонуйте +38 (098) 868 82 66, щоб продати свій старий або битий автомобіль вже сьогодні.