Автовикуп Харків

Багато автовласників стикаються з необхідністю швидко продати авто в Харкові. І зробити це найпростіше, скориставшись послугою викуп авто. Автовикуп Харків здійснює компанія «АвтоСкуп». Ми пропонуємо до 97% ринкової вартості і виплачуємо всю суму в день оформлення угоди. Не зволікайте, телефонуйте за номером +38 098 868 82 66 або залишайте заявку на сайті. Ми працюємо 24/7 для вас! 

  ✅ Автовикуп в Харкові оцінка авто безкоштовно
  ✅ Автовикуп Харків протягом 1 доби
  ✅ Викуп авто в Харкові дорого та безпечно
  ✅ Викуп авто Харків в будь-якому стані
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Автовыкуп Харьков

  Автовикуп Харків - швидко продати авто

  Якщо вам терміново потрібні гроші, самостійно продавати машину – не найкраще рішення. На те, щоб знайти покупця, готового дорого купити автомобіль, йде багато часу. Також на плечі автовласника лягає оформлення всіх необхідних документів, підготовка машини до продажу і т. Д.

  Особливо складно продати авто, яке постраждало в аварії. А в Харкові ДТП трапляються дуже часто. Небезпечними з точки зору можливості аварій вважаються Сумська вулиця, проспект Гагаріна, проспект Науки, Московський проспект, вулиця Полтавський шлях. В цілому, за рік в місті відбувається близько дев’яти тисяч аварій. Тому викуп авто після ДТП тут користується великим попитом. Адже дуже часто ремонт постраждалої в аварії машини обходиться дорожче, ніж вона сама.

  «Автоскуп» здійснює автовикуп в Харкові після ДТП. Ми викуповуємо «биті» авто в будь-якому стані. Нам ви можете продати як незначно пошкоджену машину, так і транспортний засіб не на ходу і на запчастини. При цьому вам навіть не потрібно викликати евакуатор, представник нашої компанії виїде на місце події.

  Герб Харьков

  Переваги викупу авто в Харкові

  Звернувшись в «Автоскуп», ви зможете швидко продати авто і отримати солідну суму. Ми пропонуємо до 97% від ринкової вартості в залежності від технічного стану. Компанія гарантує:

  • Безкоштовну і оперативну оцінку. Клієнти, яким потрібно дуже терміново продати машину, можуть скористатися онлайн-послугою. Вона проводиться за 10 хвилин по фото і даними, наданими автовласником.
  • Прозорість угоди. Скупка авто в Харкові здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Клієнтам ми надаємо юридичний супровід.
  • Викуп в день звернення. Щоб скористатися нашими послугами, достатньо зателефонувати за контактним номером телефону +38 098 868 82 66 або залишити заявку на сайті.
  • Виплату в день оформлення угоди. Ми виплачуємо гроші в повному обсязі відразу ж після укладення договору. Щоб прискорити процес отримання оплати, просимо завчасно узгодити з менеджером зручну форму розрахунку.

  Нам ви можете продати дійсно будь-який автомобіль! Ми викуповуємо різні марки і з різних цінових категорій: як бюджетні вітчизняні транспортні засоби, так і дорогі іномарки. Всі турботи з оформлення документів ми беремо на себе. Вам потрібно лише подати заявку на сайті або по телефону +38 098 868 82 66. Вибравши нашу компанію, ви уникнете тривалої і ризикованою продажу.

  Выкуп авто Харьков

  Як проходить автовикуп в Харкові

  Відгуки про Автовикуп в Харкові позитивні, і це не дивно, адже ця послуга дійсно спрощує життя. Після того як клієнт подав заявку, відразу ж переходимо до оцінки. Вона може проводитися в онлайн-режимі або ж за місцем. В обох випадках послуга безкоштовна. Якщо озвучена вартість клієнта влаштовує, оформляємо договір купівлі-продажу транспортного засобу і виплачуємо обумовлену суму в повному обсязі. Ми здійснюємо термінову скупку протягом 24 годин, при необхідності надаємо евакуатор, допомагаємо з переоформленням документів, а також надаємо допомогу в покупці авто в Харкові.

  Нам ви можете продати автомобілі:

  • з пробігом більше ста тисяч кілометрів;
  • постраждалі в аварії (в тому числі і тотальні, а також згорілі і «авто-потопельники»);
  • придбані в кредит або розстрочку.

  Рік випуску, марка, стан не грає значення – ми викупимо будь-яку машину. Звернувшись в «АвтоСкуп», ви позбавите себе від необхідності витрачати гроші на ремонт авто для усунення поломок і поліпшення його зовнішнього вигляду. Також вам не доведеться шукати покупців і займатися паперовою тяганиною – все це ми візьмемо на себе.

  Для продажу потрібно мати паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, технічний паспорт та реєстрацію. Ми працюємо цілодобово і без вихідних, звертайтеся в будь-який зручний для вас час. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте – наш менеджер з радістю відповість на них і максимально швидко оформить заявку. Номер для зв’язку +38 098 868 82 66.