Автовикуп Одеса

Хочете збути старий автомобіль в Одесі? Гострий грошове питання? Фірма Автоскуп зробить автовикуп в Одесі і забере вашу машину, якою б вона не була – іномарка, радянського виробництва, новий або бу. Гарантовано, оперативно і за хороші гроші.

Автовикуп Одеса – популярна послуга в Південній Пальмірі, в рамках якої можна продати машину за ціною до 97% від її реальної вартості. Причому, віддати в руки скупника «як є» – без капремонту, хімчистки та інших маніпуляцій передпродажної підготовки! А, може, ви не хочете займатися самостійним продажем свого авто? І в такому випадку викуп авто стане дієвим рішенням!

Телефонуйте +38 (098) 868 82 66 та відчуєте вигоди такого способу автопродажі не з чуток.

  ✅ Автовикуп в Одесі оцінка авто безкоштовно
  ✅ Автовикуп Одеса протягом 1 доби
  ✅ Викуп авто в Одесі дорого та безпечно
  ✅ Викуп авто Одеса в будь-якому стані
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Автовыкуп в Одессе

  Автовикуп Одеса - затребувана послуга

  Одеса – прекрасне місто-курорт на березі Чорного моря, що славиться своєю багатою історією, традиціями, колоритом.

  Герб Одесси

  Обласний центр на півдні України є найважливішим торговим вузлом країни, через Одесу проходять міжнародні та загальнодержавні траси. У курортний сезон місто наповнюють відпочиваючі, кожен п’ятий з яких приїжджає на особистій машині. Паралельно в Південну Пальміру щодня заїжджають сотні фур і напівпричепів на відвантаження. В таких умовах нерідко відбуваються аварії. «Гарячі точки» дорожньо-транспортних пригод в Одесі наступні:

  • вул. Балківська;
  • вул. водопровідна;
  • вул. Розумовської (біля Серединський скверу);
  • проспект Адміральський;
  • вул. Таїрова (біля 7-ї Люстдорфської);
  • вул. генерала Бочарова, Семена Палія (селище Котовського).

  Опинившись в ситуації, коли авто розбите, власники шукають оптимальні варіанти продажу. Про повноцінне збуті битого транспорту мови бути не може, тому більшість за копійки віддають машину на розбирання. А можна вчинити інакше – Автоскуп здійснить автовикуп в Одесі після ДТП, транспорту на евробляхах, і навіть побували в море!

  Як відбувається автовикуп в Одесі

  Буде потрібно кілька простих дій.

  1. Позвонити менеджеру Автоскуп і надати інформацію про свою машину (рік випуску, марка, модель, пробіг, технічний стан). По можливості, скинути фото в Вайбер або телеграм. Оцінювач назве попередню вартість авто і, якщо вона вас задовольняє, призначається зустріч.
  2. Узгодити ціну викупу битих авто (і будь-яких інших), поставити підписи в договорі купівлі-продажу. Всі бюрократичні моменти і виклик евакуатора (якщо машина не на ходу) лягають на плечі компанії по автоскупке.
  3. Отримати грошову компенсацію в повному обсязі тут же на місці! Розрахунок здійснюється готівкою, на карту банку або банківським переказом.

  Всі! Машина продана, і гідна сума грошей у Вас в кишені.

  Срочный выкуп авто Одесса

  Які автомобілі АвтоСкуп приймає для послуги викуп авто в Одесі

  Нашої компанії цікаві авто будь-якої конфігурації – легкові, вантажні, а також спецтранспорт і комерційні ТЗ. Викупимо машини:

  • іржаві, биті;
  • з дефектами кузова;
  • поламаною АКП;
  • «Потопельники»;
  • під розбирання;
  • нерозмитнені;
  • кредитні, лізингові.

  Нам абсолютно не важливо, це іномарка поточного року випуску або застояне в гаражі у дідуся продукт радянського автопрому!

  Продати машину в Одесі можна по-різному. Можна віддати за копійки перекупам, розібрати на запчастини і збувати по одній, або взагалі – змусити транспортний засіб в ломбард, і довго продавати. Але по-справжньому швидкий результат гарантує автовикуп Одеса.

  Телефонуйте +38 (098) 868 82 66 – зробите операцію з дійсно високою ціною вже сьогодні!