Автовикуп Суми - викуп авто в Сумах

Необхідність термінового продажу машини може виникнути з різних причин, починаючи від браку грошей на покупку нового автомобіля і закінчуючи переїздом. Щоб швидко продати авто в Сумах, звертайтесь до компанії «Автоскуп». Ми займаємося викупом автомобілів у будь-якому стані, пропонуючи до 97% ринкової ціни. Все, що потрібно – зателефонувати за контактним номером телефону +38(098)8688266 або залишити заявку на автовикуп на сайті. Проводимо безкоштовну оцінку онлайн та на місці.

Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Чому не варто продавати авто самостійно

  Багато власників машин намагаються продати допомогу. І невдовзі переконуються, наскільки це тривалий та складний процес. Складнощі починаються на етапі пошуку покупця. А коли охочі придбати автомобіль знаходяться, починаються проблеми з оформленням договору, проведенням оцінки тощо. Окрім цього, багато покупців намагаються «збити» ціну, особливо якщо йдеться про викуп машини після ДТП.

  Герб Сумы

  Незважаючи на те, що Суми – досить маленьке місто, де проживає близько 250 тисяч осіб, аварії тут – дуже часте явище. За вихідні в Сумах може статися 10-15 ДТП, причому кілька з них – із летальним кінцем. Найчастіше аварії трапляються на вулиці Герасима Кондратьєва, Білопільське шосе, Харківській, Металургів, Ремісничій та інших. Тому викуп авто після ДТП – дуже популярна послуга в Сумах. Звернувшись до компанії «АвтоСкуп», ви заощадите свої нерви та час, і зможете продати машину з вигодою для себе.

  Переваги співробітництва з автовикупу у Сумах з компанією «АвтоСкуп»

  Компанія здійснює викуп авто у Сумах на максимально вигідних для продавця умовах. Нам ви можете продати:

  • машину в будь-якому стані і навіть із пробігом від 100 тисяч кілометрів;
  • автомобіль, який постраждав в аварії;
  • кредитні автомобілі.

  Стан, рік випуску, марка та модель автомобіля не відіграють жодної ролі! Якщо вам потрібно швидко, легально та дорого продати машину, телефонуйте за номером +38(098)8688266. Наша компанія працює по всій Україні та має досвід на авторинку понад 5 років. Ми проводимо швидку та безкоштовну оцінку, безкоштовно надаємо евакуатор, юридичний супровід та оформлення у МРЕВ. Скориставшись послугами «АвтоСкуп», ви можете бути впевнені у законності угоди.

  Выкуп авто Сумы

  Як проходить викуп авто у Сумах

  Процедура автовикупу у Сумах дуже проста. Ви залишаєте заявку за номером +38 (098) 8688266 або на сайті. Після цього приступаємо до оцінки та узгодження нюансів. Для клієнтів, зацікавлених у швидкому продажу, доступна послуга «онлайн оцінка», яка проводиться за фото. В інших випадках наш оцінювач безкоштовно приїжджає за необхідною адресою, проводить оцінку автомобіля за фактом і називає вартість, яку ми можемо запропонувати. Можливий навіть виїзд оцінювача на місце ДТП, адже ми купуємо авто у будь-якому стані!

  Якщо запропонована сума вас влаштовує, укладаємо договір та виплачуємо гроші у повному обсязі. Для продажу автомобіля вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, технічний паспорт та реєстрація. Також нашій компанії ви зможете продати машину із проблемними документами, наприклад, з іноземною реєстрацією. Усю паперову тяганину ми беремо на себе, вам потрібно тільки підписати договір і після завершення угоди отримати гроші від продажу.

  Телефонуйте за контактним номером +38(098)8688266 або залишайте заявку на сайті і ми самі вам передзвонимо. Виплата грошей можлива вже у день подання заявки.