Автовикуп Тернопіль

У певний момент автомобіль може стати не тільки засобом пересування, а й джерелом доходу. Швидко і з максимальною вигодою для вас продати авто можна, скориставшись послугою автовикуп Тернопіль. Свої послуги пропонує компанія «АвтоСкуп». Не втрачайте час даремно! Телефонуйте вже зараз за номером +38 098 868 82 66 або залишайте заявку на сайті.

  ✅ Автовикуп в Тернополі оцінка авто безкоштовно
  ✅ Автовикуп Тернопіль протягом 1 доби
  ✅ Викуп авто в Тернополі дорого та безпечно
  ✅ Викуп авто Тернопіль в будь-якому стані
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Автовикуп Тернопіль

  Плюси і мінуси самостійного продажу авто в Тернополі

  Ті, хто намагався без сторонньої допомоги продати машину, знають, що цей процес може тягнутися не тільки тижнями, а й місяцями, і навіть роками. Звичайно, якщо авто в хорошому стані і продавець пропонує невисоку ціну, його куплять швидше. В інших же випадках на пошуки покупця, готового дорого купити автомобіль, йде багато часу.

  Основна причина, по якій автовласники продають своє майно самі – небажання переплачувати посередникам. І це цілком зрозуміло, адже багато компаній дійсно беруть занадто великий відсоток за свої послуги. Але не «АвтоСкуп». Ми пропонуємо до 97% ринкової ціни, при цьому беремо на себе оплату послуг оцінювача, юриста, нотаріуса. При самостійному продажі всі ці витрати в більшості випадків лягають на плечі продавця.

  Крім цього, бажаючи продати машину подорожче, власники витрачають час і гроші на її ремонт. При зверненні в компанію «АвтоСкуп» не потрібно покращувати зовнішній вигляд автомобіля або ремонтувати несправну машину. Ми купуємо авто в будь-якому стані і навіть не на ходу.

  Герб Тернополь

  Як продати машину після ДТП - викуп авто після ДТП Тернопіль

  Незважаючи на те, що Тернопіль – невелике місто, аварії тут все ж відбуваються досить часто. Зокрема, йдеться про вулиці Руській, Кривоноса, Львівській та інших. І нерідкі випадки, коли ремонт обходиться дорожче, ніж вартість самого автомобіля. І тоді викуп авто після дтп – саме вигідне рішення.

  Наша компанія здійснює викуп авто в Тернополі в будь-якому стані і прямо на місці дорожньо-транспортної пригоди. Ми викуповуємо автомобілі з ушкодженнями різного ступеня тяжкості, машини не на ходу, а також на запчастини. При необхідності безкоштовно надаємо евакуатор і проводимо оцінку за вказаною адресою. Щоб продати авто після аварії, залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте за номером +38 098 868 82 66.

  Викуп авто Тернопіль

  Як проходить автовикуп Тернопіль

  Наша компанія проводить безкоштовну оцінку автомобілів. Представник «АвтоСкуп» приїжджає у вказане місце і проводить оцінку з урахуванням усіх технічних нюансів. Також наші клієнти можуть скористатися послугою віддаленої оцінки. У цьому випадку продавець надсилає нам фото свого транспортного засобу. Зверніть увагу, що потрібно максимально точно заповнити дані по комплектації. Співпрацюючи з компанією «АвтоСкуп» не потрібно витрачати час на черги в МРЕВ, а також спеціально їхати на СТО.

  Якщо озвучена оцінювачем вартість влаштовує, переходимо до наступного етапу – оформленню договору. Всі формальності ми беремо на себе, надаємо повний юридичний супровід, переоформляємо без черг і гарантуємо безпеку кожної угоди. Гроші клієнт отримує в день оформлення угоди. Ніяких «підводних каменів» – суму виплачуємо відразу і в повному обсязі. Попередньо з менеджером можна узгодити зручний спосіб отримання грошей.

  Переваги співпраці з викупу авто в Тернополі з «АвтоСкуп»

  Автовикуп в Тернополі – це гарантія швидкої і вигідного продажу автомобіля. Наша компанія має великий досвід роботи в цій сфері – на ринку Автовикуп ми існуємо більше п’яти років. Досвід і висока кваліфікація дозволяє нам надавати клієнтам якісний сервіс і гарантувати повну конфіденційність.

  Нам ви можете продати машини:

  • з пробігом більше ста тисяч кілометрів;
  • придбані на умовах розстрочки або кредиту;
  • після ДТП (зі значними ушкодженнями і навіть не на ходу).

  Ми готові купити будь-який автомобіль, незалежно від його року випуску, моделі, типу кузова. При цьому вам не доведеться витрачати час і гроші на передпродажну підготовку, відповідати на дзвінки потенційних покупців, які можуть виявитися аферистами. Щоб позбавити себе від турбот і гарантовано швидко продати машину, телефонуйте за контактним номером телефону +38 098 868 82 66. Також можна в будь-який зручний для вас час залишити заявку на сайті. Компанія «АвтоСкуп» працює цілодобово і без вихідних.