Популярність комісійних автомобільних майданчиків в Києві зростає з кожним роком. Тепер покупка автомобіля перестала бути проблемою. На майданчиках можна знайти якісні старі машини, а також нові авто за приємними цінами. Багато українців планують купити автомобіль, але вартість нових машин в автосалонах просто непосильна для бюджету.

Якщо Ви хочете підібрати комфортний та якісний транспорт по своїй кишені – відвідайте «АвтоСкуп». Це найбільша автомайданчик в Києві з величезним вибором транспортних засобів, де кожен відвідувач знайде для себе ідеальне авто!

Бесплатная оценка авто
Бесплатная оценка авто за 10 минут

  Власникам машин різних класів і категорій також буде цікаво вивчити автовикуп терміново в Києві. Тут ви зможете вигідного продати свій автомобіль. Комісійна площадка – це відмінний спосіб терміново отримати гроші за своє авто. Ми проведемо продаж авто і оформлення угоди купівлі продажу в найкоротші терміни якщо в цьому є необхідність. Також ви можете купити новий транспортний засіб з нашої допомогу.

  Автоплощадки Киев

  Вигідна продаж і купівля машин б / у - Київ

  Київська автомайданчик АвтоСкуп скуповує автомобілі, незалежно від їх стану і марки. Тут представлені різноманітні транспортні засоби, серед яких знайдеться оптимальний варіант для будь-якого покупця. Вам не доведеться міняти свої плани, робочий графік, щоб купити машину. Ми надамо вам допомогу в покупці авто в Києві. Для цього достатньо оформити заявку онлайн або зателефонувати на вказаний номер телефону.

  Менеджери нашої компанії готові надати детальну інформацію про всі автомобілі, що відповідають вашим вимогам, в телефонному або он-лайн режимі.

  Аналогічно можуть діяти і власники транспортних засобів. Ви вирішили продати свій автомобіль, але у вас немає часу займатися пошуком покупців? Просто зателефонуйте в АвтоСкуп, і наші співробітники допоможуть вирішити всі питання з продажу машини в перебігу п’ятнадцяти хвилин. З кожним клієнтом ми обговорюємо спосіб виплати грошей, суму викупу, місце, де власник зможе отримати свої кошти та інші нюанси.

  Автомайданчик в Києві пропонує широкий асортимент:

  Преимущества

  Авто після дорожньо-транспортних пригод з метою подальшої реставрації;

  Преимущества

  Конфіскованих машин, які були викуплені на аукціонах;

  Преимущества

  Нових автомобілів елітного класу;

  Преимущества

  Авто, куплених у банків;

  Преимущества

  Машин с пробігом;

  Преимущества

  Американців;

  Преимущества

  Б/У авто.

  Продажа авто на автоплощадке

  Це лише вершина айсберга – в нашій компанії АвтоСкуп можна знайти будь-який транспортний засіб на ваш смак. Досить назвати менеджеру марку, модель та побажання. На підписання угоди про купівлю та продаж машини піде не більше одного дня. Після офіційного переоформлення через МВС ви отримаєте свою машину на законних підставах.

  Чому клієнти вибирають Автомайданчик в Києві

  Досить почитати відгуки покупців і продавців, які скористалися послугами Автомайданчик Києва АвтоСкуп, щоб оцінити рівень сервісу і надійність роботи компанії. Ми готові знайти автомобіль в найкоротші терміни, причому вартість машини приємно порадує замовника.

  Якщо ви вибрали для себе конкретну модель машини, визначилися з основними вимогами до транспортного засобу, просто зателефонуйте або напишіть нам. З великою ймовірністю ми знайдемо той транспорт, про який ви мріяли. Ознайомитися з нашим асортиментом буде цікаво, як досвідченим водіям зі стажем, так і тим, хто купує своє перше авто. На Автомайданчик представлено безліч оригінальних машин, технічний стан і минуле яких не буде приховано.