Швидкий викуп авто

У випадку з компанією “АвтоСкуп” послуга “швидкий викуп авто” – це не просто словосполучення в рекламних цілях. Ми підтверджуємо це на ділі. Так, домовитися про угоду якомога менше, ніж за 10 хвилин, а сама процедура (з оформленням документів, зняттям з обліку в МРЕВ) займає 1 день – не більше 24 годин. Хіба можна більш терміново продати авто? Тим більше, що в багатьох ситуаціях викуп авто терміново відбувається і того швидше. 

  ✅ Швидкий автовикуп в Києві і по всій Україні
  ✅ Викуп авто срочно протягом 1 години
  ✅ Швидкий викуп авто дорого та безпечно
  ✅ Викуп автомобілів терміново в будь-якому стані
Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Срочный выкуп автомобиля в любом состоянии

  Як оформити швидкий викуп авто

  Недосвідчені в продажах власники міркують приблизно однаково. Мовляв, якщо самостійно продати машину терміново, то можна і заробити більше, і швидко позбутися ТС. Але в результаті виходить наступне:

  Преимущества

  Потрібно витрачати власні гроші на підготовку до продажі - косметичний ремонт, хімчистку, інше;

  Преимущества

  Продаж затягується на місяці - потенційні покупці мають вибір, тому не поспішають з покупкою;

  Преимущества

  Іде час і нерви - на розміщення оголошень, поїздки на автобазар, консультації, дзвінки, покази цікавиться;

  Преимущества

  Продається автомобіль недорого - покупці збивають ціну, торгуються, в результаті власник отримує менше очікуваного.

  Що можна сказати – якщо хочете продати авто швидко і дорого, то тільки довірившись професіоналам нашої компанії “АвтоСкуп” по послузі викуп авто терміново. Як це зробити:

  Преимущества

  Залишити заявку на сайті (цілодобово, без вихідних) або по телефону +38 (098) 868 82 66

  Преимущества

  Після попередньої онлайн-оцінки домовитися з менеджером фірми про безкоштовне виїзді фахівця;

  Преимущества

  При особистій зустрічі з оцінювачем узгодити ціну на швидкий викуп автомобіля - після безкоштовної оцінки на місці;

  Преимущества

  Підписати договір і отримати гроші в той же день.

  Все дійсно так же просто, як і написано – терміново продати автомобіль можна без грошових вкладень і витрати часу з боку власника вже сьогодні. Наша компанія “АвтоСкуп” вже більше 5 років на ринку, тому процедура того, як швидко продати авто з пробігом, у нас повністю відпрацьована.

  Выкуп машин новых, аварийных или б/у

  Чому викуп авто терміново потрібно довірити"АвтоСкуп"

  Напевно автовласника цікавить: чим ми відрізняємося від інших компаній, що пропонують швидкий викуп авто? Ось тільки короткий перелік того, що відрізняє “АвтоСкуп” від фірм, що роблять викуп транспортних засобів:

  Преимущества

  Працюємо з проблемними авто, від яких відмовляються інші. Беремо биті, аварійні, після ДТП, машини в будь-якому стані, в тому числі і кредитні;

  Преимущества

  Робимо викуп автомобілів терміново в Києві та по Україні різних марок, вітчизняних і зарубіжних (ВАЗ, Ауді, Форд, Мазда, Мерседес і інші);

  Преимущества

  Купуємо дорого, розраховуємося в день угоди, не затягуючи розрахунок з власником - відгуки наших клієнтів це підтверджують;

  Преимущества

  Безкоштовні послуги - попередня онлайн-оцінка, оцінка на місці, евакуатор, юридичний супровід, переоформлення в сервісних центрах МВС;

  Преимущества

  Від власника вимагається лише паспорт, ІПН, техпаспорт на машину і реєстрація. Також працюємо з ТЗ на іноземній реєстрації, з проблемними документами.

  Як вже говорилося вище, ми працюємо швидко – це значить, що фірма робить швидкий викуп авто після ДТП, в тому числі і на місці події. Тобто, ви можете відразу позбутися проблемного транспортного засобу – тільки зателефонуйте нам, і ми готові приїхати, вирішити питання з аварійної машиною. Ми пропонуємо 97% від ринкової вартості автомобіля. Щоб дізнатися подробиці – залишайте завку на сайті.

  Швидкий викуп авто в будь-якому стані

  Не питання: викуп авто терміново доступний сім днів на тиждень в будь-якому місті України. З нами можна зв’язатися і через месенджер – якщо вам так зручно. “АвтоСкуп” завжди онлайн і це не перебільшення. Прекрасно розуміємо, що таке гостра необхідність в грошах. Тому, як тільки виникла необхідність продати залізного коня прямо сьогодні – дайте нам знати, зробимо дорогою і швидкий викуп авто в Києві і по всій Україні навіть не на ходу швидше, ніж будь-хто інший. Записатися на безкоштовну оцінку авто онлайн можна по телефону або заповнивши форму знизу.