Викуп авто з пробігом

Ми прекрасно розуміємо, що ви як ніхто інший знаєте ціну свого автомобіля. Тому і пропонуємо послугу викуп автомобілів з пробігом за ринковою вартістю. Чи не заниженою (у результаті виснажливих торгів), а конкурентною. Фірма “АвтоСкуп” – компанія, яка робить автовикуп в Києві машин з великим пробігом по актуальній ціні, навіть якщо він не на ходу. Знаємо, наскільки важко продати автомобіль, “набіг” 100 000 км, тому й пропонуємо взаємовигідну послугу – ви нам транспорт з великим пробігом, ми вам – гроші за нього.

Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин

  Выкуп авто с пробегом

  Як вигідно і максимально швидко продати автомобіль з пробігом в Києві і області

  Досвідчені автомобілісти знають: стару машину продати важко, особливо, якщо на одометрі більше 100 тис. Км. Деякі заради швидкого продажу скручують кілометраж. Але покупця важко обдурити – зовнішній вигляд транспортного засобу видає його справжній пробіг.

  Тому, якщо ви не хочете довго залишатися з машиною, а бажаєте продати авто якомога швидше, то вам варто зв’язатися з компанією “АвтоСкуп”. Ми викуповуємо б / у автомобілі з великим пробігом за високою ціною. Але це не єдина вигода. Ось чому варто звернутися до нас:

  • Робимо терміновий викуп авто в Києві і по всій Україні – за 24 години;
  • Онлайн і оцінка на місці – безкоштовно;
  • Для угоди продавцю потрібен мінімальний пакет документом;
  • Викуповуємо кредитні авто;
  • Юридичний супровід, зняття з обліку в МРЕВ – за рахунок фірми;
  • Працюємо цілодобово, без вихідних.

  “АвтоСкуп” спеціалізується на швидкому викуп машин в будь-якому стані в найкоротші терміни для економія вашого часу. Чи не можете продати машину – зателефонуйте нам, вирішимо питання вже сьогодні.

  Викуп авто з пробігом: як відбувається процедура

  Маючи досвід в скупе старих машин, ми можемо запропонувати вигідну угоду, яка потребує від власника грошових і часових витрат. Для цього власнику транспортного засобу потрібно повідомити нам про те, що він хоче терміново продати авто – за телефоном, вказаним вище, або залишивши заявку на сайті.

  Наш менеджер передзвонює протягом декількох хвилин клієнту, роблячи попередньо оцінку. Потім домовляємося про зустріч і огляді уживаного авто в будь-якому стані на місці. Виїзд фахівця – безкоштовно, незалежно від того, чи відбудеться співпрацю.

  Після оцінки узгоджується ціна Автовикуп авто з пробігом – з урахуванням ваших побажань, звичайно – і укладаємо договір на вигідних умовах. Угода повністю легальна, відповідно до законодавства України. Виплата грошей – в день купівлі-продажу.

  Выкуп автомобиля с пробегом в Киеве

  Відгуки про викуп автомобіля з пробігом

  Перед тим, як почати співпрацю з компанією “АвтоСкуп”, рекомендуємо почитати відгуки, і переконається, що ми пропонуємо дійсно вигідні умови. Так, наші клієнти відзначають лояльність – ми готові вислухати ваші побажання щодо ціни, і купити машину дорого, в якому б стані вона не була. Якщо вам не вистачає на новий транспорт, виникли фінансові проблеми або просто не хочете більше оплачувати кредитне ТС – зателефонуйте нам, і питання вирішиться за 1 день. Оперативність – ще одна перевага, що відзначається у відгуках. “АвтоСкуп” цінує і ваше, і свого часу, тому ми не створюємо бюрократичних труднощів, а навпаки – спрощуємо авто викуп, щоб власник зміг якомога швидше отримати гроші. Марка авто, технічний стан не грають ролі, працюємо з усіма машинами.

  Гарантії по викупу бу авто

  Компанія гарантує неупереджену оцінку і виплату мінімум 95% від ринкової, реальної вартості автомобіля. Виплата день в день – на карту або готівкою, як зручно клієнту. Також гарантуємо прозорість угоди: перед підписанням договору можна ознайомитися з договором, внести свої корективи – ми відкриті до співпраці. Всі процедури, пов’язані з легалізацією угоди, беремо на себе, і робимо це безкоштовно. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам по телефону.