Швидко продати машину вигідно в Києві і Україні

Вирішили швидко продати автомобіль? Запасайтесь терпінням і знаннями, якщо хочете, щоб підсумковий результат збігався з поставленими цілями. Підготувати морально ми, на жаль, не зможемо, але за підказками і корисною інформацією справа не заіржавіє.

Поза нашої філософії – рекомендувати, як схитрувати, щоб швидко продати машину. Переконані, що все повинно бути чесно і відкрито. Тоді і ви будете спати міцніше, і новий власник транспорту залишиться щасливий.

Продать авто быстро

6 способів, як можна швидко продати автомобіль

Потрапили в аварію, і ваша машина зараз більше схожа на металобрухт? Власників постраждалої техніки зі зрозумілих причин цікавить можливість швидше позбутися від битого автомобіля і неприємних спогадів. Те ж саме стосується тих, у кого машина:

 • б / у;
 • з несправною АКПП;
 • нерозмитнених;
 • «Потопельник»;
 • без реєстрації;
 • в кредиті і т. д.

Охочих продати свій транспортний засіб у Києві та Україні досить, ще більше пропозиція, про що говорить наступна статистика. Насправді, варіантів, як швидко продати машину, існує багато.

1. Безпечний - продаж знайомим, друзям

Запропонуйте свій транспорт колезі, знайомому, сусідові, родичеві. В такому випадку ви виключаєте ймовірність попадання на аферистів, адже добре знаєте того, з ким будете укладати угоду. Вам також не доведеться ганяти машину на авторинок і витрачати час на її показ потенційним покупцям.

Ідеальний варіант, як продати машину швидко і вигідно, чи не так? Але є одне але! Знайомий людина напевно захоче отримати від вас знижку, і чималу. Як то кажуть, «для своїх». Або ж спробує домовитися про поступове розрахунку – віддавати гроші за автомобіль частинами. І потім, якщо техніка поламається, претензії також, швидше за все, будуть пред’явлені вам.

Выгодно продать авто

2. Безкоштовний - розмістити рекламу про продаж авто на задньому стеклі

Простіше простого – це написати на папері «Продам», номер телефону, розмістити під склом машини і кататися так по місту. Кому то ваше авто може припасти до душі і скоро «піти з молотка». Залишайте авто на парковці біля ТРЦ, супермаркету, автомагазину, там, де великий людський трафік і, ймовірно, ваша цільова аудиторія. Зацікавлені люди зможуть оглянути машину і прийняти рішення, дзвонити вам чи ні.

З іншого боку, такий спосіб продажу машин працює тільки в невеликих містах. А ще, маючи свій номер, їм можуть скористатися шахраї. Наприклад, щоб виманити гроші за зняті номери.

3. Популярний - реклама продажу авто в інтернеті

Сьогодні більшість автовласників продають машини на спеціальних онлайн-майданчиках. Вирішили піти таким шляхом? Подайте оголошення відразу на декількох ресурсах, так у вас буде більше шансів продати авто швидко, оскільки його побачить більше людей.

Важливо, щоб ваша реклама була складена правильно – лаконічно, зрозуміло, інформативно і з фотографіями, на яких машина має товарний вигляд. Також не забудьте проаналізувати ринок, які ціни на авто такої ж марки і моделі. Бажаєте продати машину швидко? Доведеться трохи демпінгувати, що в першу чергу невигідно вам.

Срочно продать автомобиль

4. На удачу - виставити машину на аукціон

Ще один спосіб онлайн-продажу. Власник заповнює опис і параметри транспорту і додає фото. Після призначається мінімальна ставка, і відвідувачі інтернет-платформи починають пропонувати свою ціну за авто. Але, як правило, виручити достатню суму через аукціон складно – її «збивають» перекупки. Реальних же покупців тут можна і зовсім не знайти.

5. Комфортний: система trade-in

Спосіб продати швидко авто актуальний, якщо ви продаєте його з розрахунком відразу ж придбати новий.

Trade-in – послуга автосалонів, що передбачає продаж старого авто і взяття нової машини з доплатою. Це відносно швидко, шукати клієнтів не потрібно, а сама угода гарантує юридичну безпеку. Істотний мінус trade-in – обмежений вибір автомобілів, ви можете взяти тільки транспорт, який є в наявності.

Як бачите, у кожного з варіантів свої плюси і мінуси. Але, жоден з них не підходить, щоб продати авто швидко Київ.

Як продати машину швидко і вигідно, якщо ви їдете на ПМЖ за кордон, належить невідкладне і дороге лікування або машина після аварії не підлягає ремонту? Скористайтеся послугою автовикуп!

6. Викуп авто дорого и швидко від «АвтоСкуп»

Выкуп авто быстро

Процедура дозволяє продати авто швидко і дорого без зайвого клопоту і ризиків. Фірма-скупник не зацікавлений у втратах часу і тому забезпечує практично миттєве переоформлення документів і розрахунок з продавцем. Автовласникові вдається не тільки заощадити величезну кількість часу, але і захистити себе від всіляких неприємностей.

Компанія «АвтоСкуп» самостійно оформляє всі необхідні документи в присутності автовласника. Таким чином, останній контролює весь процес, відразу ж отримує розрахунок за машину.

Недоліки авто викупа

Багато хто впевнений, що послуга викупу авто швидко – це широке поле для аферистів. Так, але тільки якщо звернутися в недобросовісну компанію. «АвтоСкуп» гарантує безпеку, підкріплюючи угоду з купівлі-продажу авто юридичними документами.

Інший «недолік» викупу авто терміново – низька ціна за автомобіль. Дійсно, ви не зможете виручити то кількість грошей, яке може запропонувати приватний покупець. Але мінус цей можна перетворити в плюс, якщо мова йде про машину, яку не вдається продати довгий час, або не вдається виручити навіть ту суму, яку пропонує авто викуп. Фірма «АвтоСкуп» виплачує до 95% від реальної ринкової ціни автомобіля в день огляду технічного стану.

Як швидко и вигідно продати авто?

Продать авто срочно

Можна під’їхати в офіс компанії і звернутися до фахівця з викупу.

 1. Менеджер запропонує ціну викупу, виходячи з технічного стану вашого автомобіля, пробігу, року випуску, марки, моделі і поточної ринкової ситуації.
 2. Коли буде досягнуто згоди по всіх ключових позиціях Автовикуп, між сторонами укладається договір купівлі-продажу.
 3. Після фактичної передачі автомобіля гроші за нього будуть перераховані на рахунок продавця в банку або передані готівкою.

Здійснюючи швидко викуп авто, компанія «АвтоСкуп» співпрацює з фізичними та юридичними особами, скуповуючи:

 • легкові, вантажні ТЗ,
 • спецмашини;
 • вітчизняного та іноземного
 • виробництва;
 • будь-якого року випуску, з будь-яким пробігом;
 • биті, після ДТП, не на ходу;
 • на «евробляхах», без документів та інші.

Хочете оцінити і скоро продати своє авто – зверніться до менеджера «АвтоСкуп» по телефону +38 098 8688266.

Бесплатная оценка авто
Безкоштовна оцінка авто за 10 хвилин