Автовикуп Біла Церква

Самостійний продаж авто пов’язаний з багатьма труднощами, починаючи від пошуку покупця і закінчуючи оформленням необхідних паперів. Але швидко, безпечно та дорого продати автомобіль цілком реально. Для цього достатньо скористатися послугою автовикупу Біла Церква, яку надає компанія «АвтоСкуп».

✅ Автовикуп в Білій Церкві оцінка авто безкоштовно
✅ Викуп авто Біла Церква за 1 годину
✅ Автовикуп в Білій Церкві дорого та безпечно
✅ Скупка авто Біла Церква в будь-якому стані

Все, що потрібно, щоб терміново продати машину – зателефонувати за контактним номером +38 (098) 868 82 66 або заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті. Автовикуп у Білій Церкві проводиться на максимально вигідних умовах: компанія пропонує до 97% ринкової ціни. При цьому юридичний супровід, евакуатор та оцінка безкоштовні.

Бесплатная оценка авто
Бесплатная оценка авто за 10 минут

  Автовыкуп Белая Церковь

  Автовикуп в Білій Церкві після ДТП

  Біла Церква знаходиться лише за 80 км від столиці. Через місто проходять дороги європейського значення, тож автомобілів на дорогах завжди багато. І, на жаль, аварії тут – не рідкість. Іноді пошкодження після ДТП настільки серйозні, що простіше продати машину, ніж відремонтувати. Але й у цьому є свої складнощі.

  Герб Белая Церковь

  Биті машини купують, як правило, дешево. Можна, звичайно, вкластися в дорогий ремонт, але не факт, що кошти окупляться під час продажу. Окрім цього, автовласникові доводиться викликати евакуатор та відвезти авто на СТО для проведення оцінки.

  Тому автовикуп після ДТП у Білій Церкві такий популярний. Скориставшись цією послугою, можна максимально продати машину в будь-якому технічному стані. При цьому не потрібно витрачати гроші на передпродажну підготовку та усунення неполадок та візуальних ефектів. Компанія «АвтоСкуп» викуповує будь-які машини, у тому числі:

  • не на ходу;
  • биті;
  • втоплені;
  • згорілі і т.д.

  Терміновий автовикуп у Білій Церкві може бути здійснений прямо на місці ДТП. Експерт приїде за необхідною адресою, проведе оцінку машини та виплатить гроші. Всі інші клопоти компанія «АвтоСкуп» бере на себе.

  Як проводиться автовикуп Біла Церква

  У компанії цінують час кожного клієнта, тому процедура є максимально простою. Основні етапи:

  1. Подача заявки. Зробити це можна, зателефонувавши за контактним номером +38 (098) 868 82 66 або заповнивши форму зворотнього зв’язку на сайті.
  2. Оцінка. Клієнтам компанії «АвтоСкуп» є два варіанти: онлайн-оцінка та оцінка за фактом. У першому випадку необхідно надіслати на електронну адресу фотографії машини та відомості про неї. І на підставі отриманої інформації менеджер повідомить суму, за якою можна продати транспортний засіб. У другому випадку експерт виїжджає за необхідною адресою, оглядає машину “наживо” і називає остаточну вартість, яку компанія може запропонувати.
  3. Укладання договору. Якщо запропонована вартість влаштовує, оформляється контракт купівлі-продажу. Як правило, угода укладається у день проведення оцінки. Але часом може знадобитися більше часу (наприклад, якщо автомобіль оформлений у кредит, нерозмитнений тощо. буд.). Всі проблеми, пов’язані з переоформленням автомобіля, компанія «АвтоСкуп» бере на себе.
  4. Виплати грошей. Вся сума виплачується у повному обсязі відразу після укладення договору. Рекомендуємо заздалегідь обговорити з менеджером зручний спосіб отримання грошей і валюту.

  Марка автомобіля, рік випуску, стан не відіграють значення. Компанія викуповує машини з великим пробігом (більше 100 000 кілометрів), нерозмитнені, оформлені в кредит, биті, згорілі тощо.

  Выкуп авто Белая Церковь

  Переваги викупу авто в Білій Церкві

  Компаній, що викуповують автомобілі, дуже багато. Але далеко не всі мають гарну репутацію. “АвтоСкуп” відрізняє те, що її репутація бездоганна, про що свідчать численні позитивні відгуки.

  При самостійному продажу ризик стати жертвою шахраїв дуже великий, тоді як за співпраці з компанією «АвтоСкуп» можна бути впевненим у законності всіх дій.

  Серед інших переваг співпраці:

  • безкоштовне проведення оцінки, надання евакуатора та допомоги юристів;
  • усунення компанією всіх проблем, що виникають: експерти переоформлюють всі необхідні документи, знімають машину з обліку, вирішують питання з податковою інспекцією і т. д.;
  • швидке укладання угоди.

  Звернувшись до «АвтоСкупу», можна продати машину практично за ринковою вартістю. У той час, як автосалони та посередники за свої послуги беруть від 20 до 25%. Тому якщо вам потрібно терміново, швидко та безпечно продати машину дорого, телефонуйте за контактним номером телефону +38 (098) 868 82 66.

  Вам не доведеться витрачати час та нерви на пошуки покупців, збирання документів, ремонт та інше. Всю передпродажну підготовку компанія бере на себе, від продавця потрібно лише залишити заявку, підписати договір та після завершення угоди отримати гроші від продажу. У цьому є переваги послуги “викуп авто Біла Церква”.